سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 مناسبت دهه فجر
شرایط فروش ویژه مدیران خودرو اعلام شد
پرشین خودرو: گروه خودروسازی مدیران خودرو فروش استثنایی اقساطی محصولات خود را به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، گروه خودروسازی مدیران خودرو هر یک از محصولات این شرکت را در تعداد محدود، بدون سود تسهیلات و بدون ضامن به صورت تحویل فوری عرضه خواهد کرد.
بنابر این گزارش، تمامی خودروها با مدل 93 و به صورت اقساط به مشتریان تحویل داده می‌شود. خودرو MVM110 با پیش پرداخت 9میلیون و 500هزار تومان و طی هشت فقره چک به مبلغ یک میلیون و 258هزاروچهارصد تومان هر سه ماه و MVM530 با پیش پرداخت 20میلیون تومان در اقساط 12ماهه طی چهار فقره چک به مبلغ 5میلیون و 162هزارو پانصد تومان به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
این شرکت همچنین خودرو x33 را با پیش پرداخت 31میلیون و پانصد هزار تومان در اقساط 12 ماهه چهار فقره چک به مبلغ هشت میلیون و 100هزار تومان هر سه ماه، اقساط 18 ماهه شش فقره چک به مبلغ شش میلیون تومان هر سه ماه و در اقساط 24 ماهه طی هشت فقره چک به مبلغ چهار میلیون و 700هزار تومان هر سه ماه به مشتریان عرضه خواهد کرد.
گروه خودروسازی مدیران خودرو با خرید هر یک از محصولات این شرکت قرعه کشی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که با توجه به آن می‌توانند یکی از برنگان خوش شانس تیم اعزامی مشتریان به جام جهانی 2014 برزیل باشند.


تاریخ : شنبه 92/11/12 | 6:46 عصر | نویسنده : سروش-و | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • اسکندر